fbpx

Lody rzemieślnicze w Katowicach

Sprawdź, jak zaczynaliśmy

Organizacja_imprez_Katowice

2001 rok - z pasji do witamin

Czy wiesz, że Witaminka Naturalnie ma ponad dwudziestoletnią historię? I pewnie nigdy nie zgadniesz, że w 2001 roku zaczynaliśmy jako sieć punktów z wysokiej jakości ekologicznymi owocami (i to zanim stało się to modne – witaminy od zawsze leżały nam na sercu).

Witaminka naturalne składniki

2005 - smoothie, koktajle, soki

Po kilku latach poszliśmy o krok dalej i zamiast ekologicznych warzyw i owoców, zaczęliśmy tworzyć… świeżo wyciskane soki, w których szybko zakochali się nasi klienci. Smoothie, koktajle, soki – to wszystko jest z nami do dziś.

Urodziny dla dzieci Katowice tort artystyczny

2016 - lody rzemieślnicze

A za produkcję własnych lodów rzemieślniczych zabraliśmy się w 2016 roku i tym sposobem uzupełniliśmy naszą ofertę nie tylko o witaminki, ale też słodkości na bazie naturalnych składników.

Gdzie na kawę i lody w Katowicach i Szczyrku?

Biała Żyrafa i Witaminka Naturalnie dzisiaj

Dziś lokale Biała Żyrafa i Witaminka Naturalnie można spotkać w Katowicach (na Francuskiej 186, w Silesia City Center oraz sezonowo na Sztauwajerach), a także w Szczyrku. Naszą dumą jest siedziba Białej Żyrafy (dawniej Witaminka) w katowickim Muchowcu, która zastąpiła skromny kontener, i w której nie tylko napijesz się soku, czy zamówisz lody, ale też zjesz pyszne gofry, pizzę i napijesz się wina.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Bo od samego początku dbamy o to, co najważniejsze, czyli witaminy dostarczane dzięki naturalnym, wysokiej jakości składnikom. Tak powstają nasze lody, soki, czy smoothie bowl.
Witaminka lody naturalne
Urodziny dla dzieci przekąski
Witaminka naturalnie kącik dla najmłodszych
Urodziny dla dzieci Katowice świeże soki
Piwo Grimberger Katowice Witaminka
Witaminka naturalnie piesek w lokalu

Zapraszamy!