fbpx

Urodziny dla dzieci – Katowice

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, ale nie masz miejsca czasu lub… cierpliwości na ich organizację? My możemy się tym zająć! Sprawdź, jakie atrakcje zapewniamy (a jest ich niemało).

Organizacja urodzin dla dzieci w Katowicach

Urodziny dla dzieci katowice dekoracja sali

Dekoracja sali

Twoje dziecko kocha świnkę Peppę? A może aktualnie na tapecie są jednorożce? Możemy przygotować dekorację sali według dowolnego motywu – nic nie jest dla nas niemożliwe!

Witaminka naturalnie kącik dla najmłodszych

Zabawy z animatorem

Urodziny pełne atrakcji? Zdaj się na profesjonalistów! A dokładniej na profesjonalistkę, czyli animatorkę, z którą współpracujemy. Ona przypilnuje, aby dzieci się nie nudziły.

Urodziny dla dzieci Katowice tort artystyczny

Tort artystyczny

A gdyby tak nie poprzestać na bajkowej dekoracji sali i pójść o krok dalej? Możesz zamówić personalizowany tort artystyczny z wybranym motywem.

Urodziny dla dzieci Katoiwce przygotowanie gofrów

Przygotowanie gofrów

Jedną z proponowanych przez nas atrakcji jest przygotowanie gofrów – dzieci dostaną suche wafle, a do tego owoce, bitą śmietanę, polewy i inne dodatki. Każdy maluch będzie mógł skomponować swojego gofra idealnego. I zjeść oczywiście.

Urodziny dla dzieci przekąski

Słodkie i słone przekąski

Czym byłyby urodziny bez pysznego jedzenia, prawda? Dlatego zapewniamy ciasta, sałatki owocowe, lody i desery lodowe, słone przekąski, a także… pizzę!  Skomponuj urodzinowe menu i nie martw się o… gotowanie!

Urodziny dla dzieci Katowice świeże soki

Soki i inne napoje

Bubble tea, świeżo wyciskane soki, woda i… szampan dla dzieci! Podczas urodzin w Witamince na pewno nie zabraknie zdrowych i smacznych napojów. I Ty możesz wybrać, co podamy małym gościom.

Urodziny dla dzieci w Katowicach

Co warto wiedzieć?

Urodziny dla dzieci będą odbywać się w specjalnie wyznaczonej do tego strefie. Pozostała część lokalu jest otwarta, można tam zarezerwować stolik – dzięki temu z jednej strony dasz najmłodszym przestrzeń do wspólnej zabawy, a z drugiej będziesz mógł/mogła mieć je na oku (i zrobić zdjęcia na pamiątkę oczywiście).

A ile kosztują urodziny dla dzieci w Katowicach? To już zależy od Ciebie – organizacja urodzin każdorazowo wyceniana jest indywidualnie, na podstawie tego, co wybierzesz z naszej oferty. Napisz do nas, ustalimy szczegóły i podeślemy Ci wycenę. 

Wiesz, jaka jest nasza dodatkowa zaleta? Znajdujemy się na Muchowcu, na terenie Doliny Trzech Stawów. Więc po urodzinach (albo przed, jak wolisz!), dzieci mogą się wyszaleć na dworze. A wiadomo, że na dworze ogranicza Was tylko wyobraźnia (no i może pogoda). Dlatego nie czekaj i…

Witaminka naturalnie kącik dla najmłodszych
Witaminka lody naturalne
Kontakt

adres

Francuska 184, 40-507 Katowice

e-mail

witaminka.biuro@gmail.com

telefon

+48 668 116 070

Zapraszamy do naszego lokalu

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 9:30 – 21:00
Wtorek: 9:30 – 21:00
Środa: 9:30 – 21:00
Czwartek: 9:30 – 21:00
Piątek: 9:30 – 21:00
Sobota: 9:30 – 21:00
Niedziela: 9:30 – 21:00

Gdzie nas znajdziesz?

Francuska 186, 40-507 Katowice

Witaminka lody naturalne
Urodziny dla dzieci Katoiwce przygotowanie gofrów
Witaminka naturalnie kącik dla najmłodszych
Urodziny dla dzieci Katowice świeże soki
Urodziny dla dzieci Katowice tort artystyczny
Witaminka naturalnie piesek w lokalu

Zapraszamy!